0914 345 313 reality@rewin.sk

V mene našej rodiny sa chcem poďakovať Jakubovi Martišekovi za absolútne profesionalny prístup, za trpezlivosť, za obetavosť, za ľudskosť pri predaji 3 bytov a kupe 1 bytu. V jednom pripade bol spolumajiteľ v Kanade, v druhom pripade bol spolumajiteľ v Číne. Pan Martišek to zvládol bravúrne a precízne aj na medzinárodnej úrovni, za čo mu velmi dakujeme. Je to profesionál na správnom mieste. Ja a naša rodina ho budeme vždy odporúčať. Milan Štefek


★★★★★

Milan Štefek

Chcel by som sa podakovat pani Mezeiovej za jej profesionalny pristup pri kupe nehnutelnosti. Vsetko prebehlo bez problemov. Vzdy som bol zo vsetkym informovany a vsetko vybavila co som potreboval. S jej pracou som bol maximalne spokojny a odporucam kazdemu. Este raz dakujem za vsetko.


★★★★★

Ivan Safarik

Dakujem velmi pekne M. Mezeiovej za vybornu spolupracu pri predaji bytu. Velmi ocenujem jej profesionalitu, ochotu, preciznost, komunikaciu. Vybavila vsetko co suviselo s predajom bytu, od najdenia kupujuceho az po odovzdanie bytu.


★★★★★

MK

S prácou pani Mezeiovej sme boli nadmieru spokojní. Dokázala zrealizovať predaj nášho bytu za pár týždňov po tom, ako sa to maklérovi z inej realitky nedarilo 3 mesiace. Má veľmi osobný a ľudský prístup a klient je u nej na prvom mieste. Odporučila nám ju moja spokojná kolegyňa a my ju tiež veľmi radi odporučíme našim priateľom a známym.


★★★★★

Karol Kapusta

Chcel by som sa veľmi pekne poďakovať p.Miške Mezeiovej za jej profesionálny prístup pri predaji a aj kúpe našej nehnuteľnosti . Všetko prebehlo bez akýchkoľvek problémov. Chcel by som p.Mezeiovú vyzdvihnúť za jej nadštandardný prístup, profesionalitu, pomoc, ochotu. Ešte som sa nestretol s takým prístupom realitného makléra. Za mňa veľká spokojnosť. Do budúcna môžem p.Mezeiovú len a len odporučiť a do budúcna všetky reality už len cez ňu. Veľká spokojnosť, ďakujem za všetko.


★★★★★

Peter Magula

Top realitný maklér je p. Michaela Mezeiová, ktorej nadštandardný a profesionálny prístup som využila už niekoľko krát. Okrem úžasnej orientácii na realitnom trhu, ochoty poskytnúť pomoc klientovi aj so záležitosťami nad rámec jej povinností smerujúcich na dosiahnutie spoločného cieľa, je to maklér, ktorého charizma a entuziazmus privedie klienta nielen k uspokojeniu jeho obchodného záujmu, ale mu aj zlepší náladu a prinesie krásny deň. V prípade pani Mezeiovej môžem iba fakticky konštatovať, že je to ten typ makléra, s ktorým bude klient spojený už navždy a nepotrebuje strácať čas hľadaním ďalších realitných partnerov na uspokojenie svojich obchodných záujmov. Ďakujem pani Mezeiová za Vašu všetku ochotu a prácu, ktorú ste do teraz odviedla a verím, že sa v najbližšej dobe opäť spoja naše cesty, na čo sa už teraz teším.


★★★★★

Eva Homolová

S pani Mezeiovou sme boli maximálne spokojní a preto sme ju odporučili aj našim známym. Má profesionálny prístup k práci a zároveň ľudský a nadštandardný prístup ku klientovi. Vďaka nej všetko prebehlo hladko a rýchlo. Ak by sme opäť predávali nehnuteľnosť, tak by sme si určite vybrali práve ju. Máme s ňou skúsenosti ako kupujúci aj predávajúci. Dá sa na ňu 100% spoľahnúť, jednoznačne odporúčame.


★★★★★

Marek Černák

Pani Mezeiová nám s manželkou pomáhala pri kúpe bytu v Dúbravke na jeseň 2022. Jej prístup je veľmi profesionálny a ľudský. Absolútne so všetkým pomohla a to aj nad rámec bežných maklérskych povinností. Inými slovami, robila aj to čo by nemusela. A to si veľmi vážim. Dala do toho 150 %. Celý proces prebiehal hladko a dalo sa vždy na ňu spoľahnúť. S čistým svedomím ju viem každému odporúčiť. Bola významnou súčasťou veľmi dôležitej etapy našich životov (čo kúpa prvého bývania určite je). Pani Mezeiová je veľmi pracovitá a cieľavedomá. Nevníma klienta iba ako číslo, čo bolo cítiť v celom procese. Patrí jej obrovská vďaka za všetko, čo pre nás urobila. Musí byť skvelé mať takúto osobu za kolegyňu v teame. Prajem veľa úspechov maklérke i spoločnosti Rewin. Ďakujem.


★★★★★

Tibor P.

Nedávno som mal to šťastie pracovať s jednou z najlepších realitných maklérok, s ktorou som kedy mal tú česť sa stretnúť. Už od prvého momentu bolo zrejmé, že nejde o bežnú realitnú maklérku, ale o skutočnú profesionálku vo svojom odbore. Komunikácia s ňou bola úplne bezproblémová. Bola vždy dostupná, keď som ju potreboval, či už išlo o odpovede na moje nekonečné otázky alebo o radu v niektorej z mnohých zložitých situácií, ktoré pri kúpe alebo predaji nehnuteľnosti môžu nastať. Jej schopnosť počúvať a chápať moje potreby bola neoceniteľná a veľmi mi pomohla v procese rozhodovania. Jej znalosti trhu boli ohromujúce. Bola schopná poskytnúť hlboké analýzy a prehľady, ktoré mi pomohli pochopiť trhovú dynamiku a urobiť správne rozhodnutia. Navyše jej strategický prístup k rokovaniam a schopnosť vyjednávať najlepšie možné podmienky pre mňa boli kľúčové pre úspešný obchod. Čo ma ale na tejto maklérke najviac zaujalo, bola jej úprimná snaha pomôcť mi nájsť nielen akúkoľvek nehnuteľnosť, ale naozaj tú pravú, ktorá by splnila všetky moje požiadavky a priania. Jej trpezlivosť a oddanosť pri hľadaní bytu pre mňa boli nad rámec toho, čo by som očakával od akéhokoľvek realitného makléra. Okrem profesionálnych kvalít bola tiež mimoriadne milá a priateľská, čo celý proces urobilo oveľa príjemnejším. Za svoje skúsenosti by som túto realitnú maklérku vrelo odporučil komukoľvek, kto hľadá nielen odborníka v odbore, ale aj niekoho, kto pristupuje k práci s vášňou, empatiou a skutočným záujmom o potreby klienta. Jej profesionalita, znalosti a osobný prístup ju naozaj radí na prvé miesto medzi realitnými maklérmi.


★★★★★

Juraj Portáš

Ďakujeme, realitnej kancelárii REWIN a predovšetkým pani Michaele Mezeiovej za maximálne profesionálny prístup v celom procese kúpy domu až po odovzdanie, čo prebehlo vo veľmi krátkom čase. Oceňujeme serióznosť, ústretovosť a pomoc. Dãvame päť hviezdičiek a odporúčame ďalej.


★★★★★

Sylvia Hudecová

Výborná spolupráca s vašou realitnou kanceláriou, konkrétne s Michaelou Mezeiovou, ktorej pracovné nasadenie je obdivuhodné.Celkovo výborný osobný prístup ku klientom, aj na strane predávajúceho, tak aj na strane kupujúceho. Všetko vybavené na čas a podľa dohody. Absolútna spokojnosť z mojej strany a nech vám vydrží takýto prístup a komunikácia! Veľké ďakujem pani Mezeiova.


★★★★★

Michal Flikinger

Veľké poďakovanie Miške Mezeiovej za jej profesionálny prístup a za úžasne odvedenú prácu pri predaji nehnuteľnosti a za dokonalý a kompletný servis a hlavne zodpovedný a ústretový prístup. Oceňujem aj skvelú komunikáciu, vždy som bola včas a o všetkom podrobne informovaná. Jednoznačne vysoko odporúčam využiť služby pani Mezeiovej, je to profesionálka, ktorá vyrieši vždy všetky potrebné záležitosti k veľkej spokojnosti. Ešte raz ďakujem za skvele odvedenú prácu.


★★★★★

Sandra Planetová

Myslím, že hlavne pani Miške Mezeiovej bola moja posledná kúpa nehnuteľnosti taká plynulá. Pani maklérka nikdy neľutovala nás informovať a pracovať na dokumentácii či potrebných úkonoch kúpno - predajného procesu aj na úkor osobného voľna. Je to profesionálka, navyše s veľmi príjemnou formou komunikácie a práca s ľuďmi jej neuveríte pristane.


★★★★★

Oľga Jakabčinová

Absolútny profesionál. Časová flexibilita, ústretovosť. Empatický prístup ku klientovi, špičkové znalosti problematiky súvisiace s predajom nehnuteľnosti a s tým spojených administratívnych úkonov. Odporúčam budúcim klientom, ktorí majú záujem o bezproblémový predaj či kúpu nehnuteľnosti. Na záver jedno veľké ĎAKUJEM.


★★★★★

Róbert Pecháč

S Lukasom sme kupovali nasu poslednu nehnutelnost a ak by sme opat hladali realitneho agenta, urcite by sme sa mu ozvali. Vie poradit, pozistovat, je velmi ochotny, nenasilny a bude sa vam snazit vo vsetkom vyhoviet:) Komunikacia bola vzdy velmi prijemna a seriozna. Dakujeme za pomoc Lukas!


★★★★★

Dominika Mazáková

Pán Mucha sa ako realitný maklér vyznačuje profesionálnym prístupom založeným na dôslednom plnení dohodnutých sľubov a postupov. Na jeho slovo sa človek môže spoľahnúť čo je v dnešnej dobe veľmi vzácne. S jeho prácou som bol maximálne spokojný a vrele ho môžem odporučiť aj ostatným.


★★★★★

Radoslav Štefančík

So službami osobného realitného makléra sme boli maximálne spokojní. Nehnuteľnosť sa podarilo predať rýchlo, vybavil všetky administratívne náležitosti a dokonca zabezpečil vypratanie nehnuteľnosti, čo asi nebýva štandardom. Odporúčam každému, kto hľadá slušného a komunikatívne veľmi zdatného odborníka na kúpu či predaj nehnuteľnosti. ĎAKUJEME.


★★★★★

Tomáš Manik

S realitným maklérom p.Muchom,sme boli nadmieru spokojný. Ma seriózny prístup, človek sa môže naňho obrátiť a spoľahnúť.Pracu robí na profesionálnej úrovni.Odporūčame všetkým, ktorý hľadajú seriózneho makléra. VEĽKÉ ĎAKUJEME


★★★★★

Ingrid Rajtarová

Pán Mucha mi pomohol pri predaji nehnuteľnosti v Nitre. Hodnotím ho so všetkými 5hviezdickami! Je s nim radosť spolupracovať, je to profesionál s ľudským prístupom, vzdy ochotný poradit, pomoct. Svoje slovo dodržal a jeho služby by som určite odporučila každému čo sa chce cítiť v bezpečí pri predaji svojej nehnuteľnosti.


★★★★★

Boba Durisova

Velká vďaka patrí aj Miške Mezeiovej, ktorá v niektorých veciach zastupovala Jakuba Martišeka a investovala nemálo času a síl a dokonca po zrealizovanom predaji počas osobného volna ešte vybavovala záležitosti v prospech kupujúceho. Odovzdanie nehnutelnosti prebehlo perfektne a rovnako ma milo prekvapilo osobné nasadenie a miera angažovanosti vo veciach ktoré nasledovali po predaji. Rovnako obrovská vďaka, neviem si predstaviť kolko času a energie ste človeku ušetrili vďaka vašim službám.


★★★★★

Patrik Tkáč

S Rewin realitkou a aj konkretne s panom Martišekom najvyššia spokojnosť. Bol som na strane kupujúceho a milo ma prekvapila miera služieb a dokonca osobnej angažovanosti pri riešení výziev ktorými sme si pri kúpe prešli. Osobne si ani neviem predstaviť ako by bez Rewinu prebiehal predaj/kúpa nehnutelnosti. Za všetko veľká VĎAKA.


★★★★★

Patrik Tkáč

Boli ste s našou prácou spokojní?
Napíšte nám referenciu.

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.

Logo

Fullservisová realitná kancelária.
Lokálny expert s technologickým náskokom.

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.