0914 345 313 reality@rewin.sk

Zabezpečíme, aby Vám financovanie prešlo.

Kúpte skôr, než predáte

Istota v procese kúpy

Získajte istotu v procese kúpy vďaka nášmu partnerskému hypotekárnemu špecialistovi, ktorý spracuje pre našich klientov niekoľko desiatok hypoték mesačne. Nechajte si predschváliť hypotéku na nehnuteľnosť ešte pred podpisom zmluvy.
Najvýhodnejšie riešenie

Nechajte si zaslať elektronickú ponuku všetkých dostupných bank. Vďaka dlhoročným skúsenostiam dokážeme pre Vás získať to najvýhodnejšie riešenie. A v prípade procesných komplikácií vieme využiť naše profesijné dlhoročné kontakty s vedúcimi pracovníkmi bánk.

Kúpte skôr, než predáteKúpte skôr, než predáte

Stále máte prehľad

Financovanie nehnuteľnosti pomocou hypotéky nekončí kúpou. Postaráme sa o to, aby ste získali doživotný servis. Priebežne Vás budeme informovať o aktuálnom stave hypotekárneho trhu a Vašich možnosti refinancu.

Hypotekárna kalkulačka

EUR

ROKOV

%

Mám záujem

EUR

Chcem získať najvýhodnejšiu hypotéku!


Spolupracujeme s profesionálmi a dokážeme vám vďaka tomu vybaviť najvýhodnejšiu hypotéku, nechajte si zaslať od nás ponuku.

Máte záujem o naše profesionálne služby?

Kontaktujte nás

Logo

Fullservisová realitná kancelária.
Lokálny expert s technologickým náskokom.

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.