0914 345 313 reality@rewin.sk

Vieme, čo predáva

Bohaté skúsenosti

Skúsenosti s viac ako 200+ realitnými predajmi.

Pravidelná analýza

Denne sledujeme a vyhodnocujeme realitný trh.

Technologická výhoda

Pracujeme len s tou najpokrokovejšiou technológiou.

Nepretržité školenia

Vzdelávanie a objavovanie sú pre nás kľúčom k inováciam.

Nesieme dobré meno

Naši klienti nám dôverujú a obracajú sa na nás opätovne.

Pridaná hodnota

Náš cieľ je odviesť našu prácu vždy na 110%.

Profesionálne fotky a videá

Profesionálne fotky a videá

Naša profesionálna technika pomáha zvýšiť predajnú cenu v priemere o 5 – 10%

Predaj nehnuteľnosti už dávno nie je len o zverejnení inzerátu. Náš profesionálny prístup k prezentácii nehnuteľnosti získava pre našich klientov tie najlepšie predajné ceny za čo najkratší čas ponúkania na trhu.

Vaša nehnuteľnosť si zaslúži kvalitnú prezentáciu a práve preto, máme k dispozícii tie najlepšie foťáky, video kamery, motorizované slideri až po technológiu pre nasvietenie interiérov aby Vaša nehnuteľnosť zažiarila.

To sa mi páči
Homestaging na úrovni

Vytvoríme pre Vašu nehnuteľnosť väčší záujem

Poznáme aktuálne trendy v zariaďovaní nehnuteľností a vieme, čo zaujme potencionálnych kupujúcich. Homestaging zvyšuje záujem a odlíši Vašu nehnuteľnosť oproti ostatným ponúkám.

Máme preukázané, že na nehnuteľnosti, ktoré sú zariadené homestagingom klikajú záujemci o 3-5x viac ako na nezariadené.

To sa mi páči

Homestaging3D virtuálne obhliadky

Obhliadky z pohodlia domova? Žiaden problém!

Vďaka virtuálnej obhliadke dokážeme spojiť Vašu nehnuteľnosť s akýmkoľvek záujemcom na svete. A je jedno kde sa práve nachádza. Inovatívna technológia v predaji nehnuteľností nám umožňuje flexibilne zareagovať na požiadavky záujemcu a poskytuje neskutočnú výhodu v tom, že je možné absolvovať obhliadky kedykoľvek a kdekoľvek.

Chcem virtuálnu obhliadku
Zábery s dronom

Odprezentujeme lokalitu a rodinné domy interaktívne.

Pohľady z vtáčej perspektívy poskytujú záujemcom lepší prehľad nad okolím, veľkosti nehnuteľnosti ako aj prístupu k nej, či možnosti parkovania. V rámci videa dotvárajú zábery s dronom celkový obraz o nehnuteľnosti.

Chcem zábery s dronom
Vizualizácie interiérov

Predstavte si čokoľvek.

Vďaka našej technológii na vytváranie vizualizácií interiérov môžete zabudnúť na neestetické fotky pôvodných stavov, prípadne prázdne byty bez nábytku. Pomocou vizualizácie interiérov prinášame emóciu a hlavne možnosti pre budúceho kupujúceho, čo všetko sa dá s nehnuteľnosťou robiť a ako môže vyzerať. Všetko interaktívne a online.

Chcem vizualizáciu
Pracujeme s dátami

Opierame sa o fakty.

Vieme, že poznanie neexistuje bez poriadnej základne dát. Ako profesionálna realitná kancelária denne vyhodnocujeme dianie na trhu, aktuálnu ponuku nehnuteľností, interné výsledky marketingových prezentácií a v neposlednom rade aj predajné aktivity. Tento komplexný proces pretvárame do jednoduchého reportu pre klientov, ktorí ho milujú.

Chcem reporting na mieru

Pracujeme s dátami

Máte záujem o naše profesionálne služby?

Kontaktujte nás

Logo

Fullservisová realitná kancelária.
Lokálny expert s technologickým náskokom.

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.