0914 345 313 reality@rewin.sk

RE ako oddanosť k realitám

Zakladateľská história spoločnosti siaha do roku 2017, kde som ako zakladateľ začal svoju kariéru realitného makléra v Bratislave. Netrvalo dlho, a v priebehu 3 rokov som vybudoval viacero pobočiek realitného centra, prešiel pozíciami manažéra pobočky až po pozíciu obchodného riaditeľa celej spoločnosti s počtom viac ako 70 realitných maklérov.

Participácia na stovkách realitných transakcií, vznik a vedenie desiatok úspešných realitných projektov, zabezpečovanie predajov v rámci developérskych projektov, odborné školenia realitných maklérov v rámci územia celého Slovenska. Tieto a mnoho ďalších kariérnych skúseností nás/ma priviedlo k zrodu spoločnosti REWIN reality.

Za obdobie od roku 2017 do roku 2021 som sa naučil ako sa to robiť má a aj to, ako sa to robiť nemá. Za všetky tieto skúsenosti som vďačný, na základe nich pomáham/pomáhame ľudom a robíme ich životy jednoduchšími. Či už je to predaj, kúpa alebo financovanie ich bývania, dokážem/e vyriešiť každú ich životnú situáciu. Tak vznikla spoločnosť REWIN reality. Veríme že vďaka nášmu profesionálnemu, inovatívnemu a osobnému prístupu pri predaji alebo kúpe nehnuteľností dokážeme zanechať v ľuďoch pocit nezabudnuteľného zážitku.

– Jakub Martišek, zakladateľ spoločnosti

Špecializujeme sa na financovanie, predaj a kúpu nehnuteľností. Byť jednotkou v tomto segmente sme dokázali vďaka spôsobom akým pracujeme.

A práve preto sme si osvojili 6 zásad víťaza

1

Zameraný na cieľ

Máme vo veciach jasno. Či už ide o víziu na mesiac dopredu alebo na 5 rokov. Či sa to týka rozvoja spoločnosti alebo vzťahu s klientom. Veríme, že nastavenie cieľa naštartuje našu prirodzenú ľudskú vlastnosť nasledovať víziu. Nepúšťame sa do spolupráce ani do projektov, ktoré nemajú od začiatku nastavený cieľ a práve preto môžete mať istotu, že si s Vami vyjasníme všetky potrebné body spolupráce a definujeme si spoločný cieľ.

2

Vieme predať zodpovednosť

Uvedomujeme si vážnosť životných rozhodnutí pri kúpe alebo predaji nehnuteľnosti. Naši realitní makléri, ale aj podporný tím sú skúsení obchodníci. Na každý proces vždy dohliada vždy tím skúsených profesionálov nie len samotný maklér. V prípade, že by ste mali pocit, že si niekto z nášho tímu neplní svoju povinnosť, vždy máte možnosť zatelefonovať priamo konateľovi, ktorého číslo prikladáme ku každej zmluve.

3

Oddanosť k tomu, čo robíme

Zistili sme, že majstrovstvo dokážeme dosiahnuť len v jednej veci. Nie je možné byť odborníkom na všetko. Preto u nás nepracujú žiadni krátkodobí oportunisti, ani osoby, ktoré robia dve práce naraz. Pre klientov vďaka tejto politike prinášame pridanú hodnotu a istotu v tom, že sa obrátili na správneho odborníka, ktorý pracuje výlučne len s realitami.

4

Neustále sa zlepšujeme a napredujeme

Realitný trh je dynamický rovnako ako naše hlavné mesto - Bratislava. Nič vo svete nie je statické a na to, aby sme dokázali byť lídri, sa potrebujeme neustále posúvať vpred. Vzdelávanie pre nás nie je cudzie, rovnako ako je experimentovanie k lepšiemu a využívanie tých najnovších trendov v realitách. Klient ma istotu, že keď si vyberie nás, získa tú najkvalitnejšiu službu na trhu.

5

Reality sú naše lifestyle

Nemáme fixnú pracovnú dobu a to sa odzrkadľuje v našej firemnej kultúre, kde sú reality našim lifestylom. Dokážeme pracovať 16 hodín denne, ale zároveň si užiť voľno počas pracovného týždňa. Tým, že sme zameraní na výsledok, vieme presne čo treba robiť, aby sme ho dosiahli. Pracovať s nami je zážitok, pretože sa vždy prispôsobíme časovým potrebám klienta.

6

Každý potrebuje partnera

Vo dvojici to ide vždy lepšie. Či už sa bavíme o našich súkromných alebo pracovných životoch, vždy je lepšie, keď nie sme na to sami. Túto filozofiu sme si osvojili vo vzťahu ku klientom a rovnako aj interne medzi zamestnancami. Nikto ešte nedokázal veľké veci sám, a vedieť, že sa máte na koho obrátiť je kľúčom k šťastiu a k skvelým výsledkom.

Spoznajte, v čom sme výnimoční

Máte záujem o naše profesionálne služby?

Kontaktujte nás

Povedali o nás

Logo

Fullservisová realitná kancelária.
Lokálny expert s technologickým náskokom.

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.