0914 345 313 reality@rewin.sk

Nechajte technológiu pracovať za Vás

Už žiadna kontrola aktuálnosti inzerátov

Koniec frustrácie z neaktuálnych inzerátov.

Nové ponuky okamžite

Zaslúžite si získať informáciu medzi prvými.

Vlastný algoritmus vyhľadávania

Spoľahnite sa na technológiu, na ktorej funguje celý svet.

Inovovali sme vyhľadávanie

Inovovali sme vyhľadávanie

Vďaka našej technológii nájdu naši klienti nové bývanie rýchlejšie.

Nemusíte tráviť denne hodiny vyhľadávaním potencionálnych nehnuteľností. Nechajte to na technológiu, ktorú sme budovali dlhé roky na základe našich osobných a klientských skúseností.

Chcem kúpiť s vami
Kúpte skôr, než predáte

Obávate sa predať svoju nehnuteľnosť predtým, ako si nájdete novú?

Priniesli sme na trh jedinečnú možnosť kúpiť nehnuteľnosť skôr, ako predáte tú v ktorej momentálne bývate. S touto možnosťou si budete vedieť vybrať tú najlepšiu nehnuteľnosť na trhu bez časového limitu a neskôr sa zamerať na predaj svojej nehnuteľnosti, tak, aby ste za ňu získali čo najviac.

Od vyhľadávania nehnuteľnosti, technického poradenstva až po celkové zastupovanie pri kúpe vrátane právnych služieb, tak, aby ste nadobudli nehnuteľnosť bezpečne.

Chcem vedieť viac

Kúpte skôr, než predáte

Získajte istotu pri kúpe

Profesionálne zastúpenie pri kúpe nehnuteľnosti. Kúpa nehnuteľnosti patrí k najväčším životným udalostiam. Veľakrát sa jedná o veľké transakčné sumy za nehnuteľnosť, ktorú ste videli 1x na obhliadke. Ochránte svoje životné rozhodnutie našim profesionálnym zastúpením.Od vyhľadávania nehnuteľnosti, technické poradenstvo, až po celkové zastupovanie pre kúpe vrátane právnych služieb, tak, aby ste nadobúdali nehnuteľnosť bezpečne.Chcem kúpiť s vami

7 dňové skušobné zastúpenie

Odmenu získame až keď kúpite nehnuteľnosť

Technické poradentvo nehnuteľnosti

Chcete dostávať nové ponuky mailom?

Kontaktujte nás

Logo

Fullservisová realitná kancelária.
Lokálny expert s technologickým náskokom.

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.