0914 345 313 reality@rewin.sk

Získajte výhodu pri kúpe nehnuteľnosti

Už Vám neunikne žiadna ponuka.
Využite našu službu kúpte skôr, než predáte a už dnes si budete môcť kúpiť novú nehnuteľnosť hotovostnou platbou. Získajte tak výhodu oproti ostatným záujemcom a zareagujte tak na rýchlo meniaci sa trh.

Ponúknite hotovostnú ponuku

Odlíšte sa od ostatných kupujúcich a ponúknite hotovostnú ponuku.

Reagujte rýchlo

Naša služba vám poskytne flexibilitu, vďaka ktorej vám neunikne ani jedná skvelá príležitosť.

Bez stresov

Už žiadne rozhodnutia pod tlakom. Kúpte si novú nehnuteľnosť v hotovosti a presťahujte sa bez stresov.

Zaručene ušetríte

Bez platenia dočasného nájmu, bez neuvážených a rýchlych rozhodnutí.

Kúpte skôr, než predáte

1. Schválime si rozpočet

Dôkladná analýza možností na akú nehnuteľnosť máte dosah.

Každá spolupráca by mala začať s tou správnou analýzou. Ušetrí to čas a zlé rozhodnutia v búducnosti. Preto dbáme na kvalitnú analýzu možností našim hypotekárnym špecialistom.
2. Začneme vyhľadávať

Spoločne sa zameriavame na vyhľadávanie nehnuteľnosti.

V tomto momente, keď už poznáme náš akceptovateľný rozpočet určený bankou, máme dohodnuté vzájomné podmienky spolupráce, začneme aktívne vyhľadávať nehnuteľnosti podľa Vašich želaných parametrov. Využiť môžete náš algorytmus automatickej zhody na trhu nehnuteľností. Ten zabezpečí, aby ste sa dozvedeli o novej nehnuteľnosti medzi prvými.

Kúpte skôr, než predáteKúpte skôr, než predáte

3. Kúpime nehnuteľnosť v hotovosti

Urobíme to za vás a získame vďaka hotovosti lepšie možnosti.

Po odsúhlasení výberu nehnuteľnosti kupujeme za vás, vašu budúcu nehnuteľnosť. Zároveň si podpisujeme predkupnú zmluvu s dohodnutou cenou a podmienkami. Takto získate garanciu, že táto nehnuteľnosť na vás počká.
4. Nasťahujete sa

Sťahovanie bez stresov a s dostatkom času, ktorý potrebujete.

Potrebujete čas na presťahovanie? Vďaka predkupnej dohode Vám nehnuteľnosť neujde, a vy rozhodujete o tom, kedy sa nasťahujete. Ideálny stav, kedy využívate obidve nehnuteľnosti pre seba.

Kúpte skôr, než predáteKúpte skôr, než predáte

5. Predáte svoju nehnuteľnosť

Postaráme sa vám o výhodný predaj.

V momente, ako sa presťahujete, vieme pripraviť vašu aktuálnu nehnuteľnosť na predaj bez obmedzení. Homestaging, profesionálne fotky, lifestylová videoprezentácia, 3D virtuálna obhliadka a mnoho ďaľšieho. Nehnuteľnosť vám zaručene predáme a vy si následne môžete svoju novú nehnuteľnosť (v ktorej už bývate) odkúpiť.

Máte záujem o naše profesionálne služby?

Kontaktujte nás

Logo

Fullservisová realitná kancelária.
Lokálny expert s technologickým náskokom.

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.