0914 345 313 reality@rewin.sk
Jakub Martišek

Jakub Martišek

Makler

hovorím po slovenskyI speak englishmluvim česky

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Zobraziť profil

Mgr. Peter Jamnický

Mgr. Peter Jamnický

Makler

hovorím po slovenskyI speak englishmluvim česky

3 roky v banke, 7 rokov v realitách, všeobecný prehľad, úprimnosť aj keď nemusí byť príjemná, diskrétnosť, profesionalita. To som po pracovnej stránke v skratke "JA" .

Zobraziť profil

Lukáš Mucha

Lukáš Mucha

Makler

hovorím po slovenskyI speak englishmluvim česky

Svoju prácu vnímam ako poslanie a mojim poslaním je úprimná snaha pomôcť každému klientovi, ktorý predáva alebo kupuje nehnuteľnosť.
Som si vedomý, že pre mnoho ľudí je nehnuteľnosť celoživotnou investíciou, a preto nebagatelizujem ani jeden obchod a vkladám do neho maximum svojho úsilia. A až potom prichádza odmena vo forme vďačnosti a spokojnosti mojich klientov s mojou službou.
Kladiem veľký dôraz na špičkovú prezentáciu mojich nehnuteľností, ako sú kvalitné fotografie, promo video, premyslený marketing, vizualizácie a ďalšie prvky, ktoré nakoniec prilákajú väčší počet záujemcov. A presne toto je rozhodujúce!

Zobraziť profil

Spoznajte, v čom sme výnimoční

Logo

Fullservisová realitná kancelária.
Lokálny expert s technologickým náskokom.

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.