0914 345 313 reality@rewin.sk

Nekupujte mačku vo vreci

Kúpa nehnuteľnosti patrí k jednej z najdôležitejších a najväčších rozhodnutí v živote. Kúpu nehnuteľnosti nerobíme každý týždeň a práve preto by sme mali dbať pozornosť na technický stav nehnuteľnosti.

Zistiť skryté závady ešte pred kúpou Vám ušetrí nečakané výdaje a v neposlednom rade aj naťahovanie medzi právnikmi.

U nás sa máte na koho obrátiť

Zabezpečíme Vám technickú kontrolu nehnuteľnosti pred kúpou.

Vieme, čím si prechádza každý jeden kupujúci. Obhliadka trvá zvyčajne pár minút a na základe toho sa máte rozhodnúť o kúpe, bez akejkoľvek znalosti právneho ale i technického stavu nehnuteľnosti. Jedna obhliadka s nami Vám pomôže eliminovať problémy a nečakané výdaje, ktoré môžu byť devastačné.

Chcem si nechať poradiť
Vypracujeme technický report

Poistite sa pred prípadným zlým rozhodnutím.

Po každej obhliadke vypracujeme technický report s ohodnotením technického stavu nehnuteľnosti. Upozorníme Vás na prípadne riziká, a skontrolujeme stav nehnuteľnosti detailne.

Chcem technický report

1

Skontrolujeme

Zistíme pre Vás techniký nehnuteľnosti.

2

Vyhotovíme

Záznam o obhliadke a vyhotovený technický report.

3

Vy rozhodujete

Rozhodnete sa, či danú nehnuteľnosť kúpite.

Chcete skontrolovať nehnuteľnosť?

Napíšte nám a my Vám ho zabezpečíme

Logo

Fullservisová realitná kancelária.
Lokálny expert s technologickým náskokom.

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.