O NÁS

Keď vsadiť, tak na výhru.

RE ako oddanosť k realitám

Zakladateľská história spoločnosti siaha do roku 2017, kde som ako zakladateľ začal svoju kariéru realitného makléra v Bratislave. Netrvalo dlho, a v priebehu 3 rokov som vybudoval viacero pobočiek realitného centra, prešiel pozíciami manažéra pobočky až po pozíciu obchodného riaditeľa celej spoločnosti s počtom viac ako 70 realitných maklérov.

Participácia na stovkách realitných transakcií, zrodu viacero úspešných realitných projektov až po zabezpečovanie predaja developérskych projektov a odbornému školenia realitných maklérov celého realitného centra. Práve táto kariérna skúsenosť pomohla k zrodu spoločnosti REWIN reality.

Za obdobie od roku 2017 do roku 2021 som sa naučil ako sa to má robiť, ale aj ako sa to robiť nemá. Bola to vďačná skúsenosť, ktorá mi pomohla robiť život ľudí jednoduchším vďaka tomu, že im pomôžem vyriešiť ich situáciu s bývaním či je to už predajom nehnuteľnosti, kúpou alebo financovaním ich bývania. A tak vznikla spoločnosť REWIN reality.  A my veríme, že vďaka nášmu profesionálnemu, inovatívnemu a osobnému prístupu dokážeme zjednodušiť život ľudom a zanechať v nich nezabudnuteľný  zážitok z predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. – Jakub Martišek, zakladateľ spoločnosti

WIN ako filozofia víťaza

Veríme, že dosiahnuť výnimočné výsledky dokážeme len vtedy, keď k tomu prispôsobíme všetko čo robíme. Preto u nás v REWIN Reality sme hrdí na to, čo robíme ale rovnako aj na to, čo nerobíme. Špecializujeme sa na predaj nehnuteľnosti, kúpu a financovanie bývania a byť v tomto segmente jednotkou môžeme dokázať jedine keď k tomu upravíme spôsob, akým pracujeme. A práve preto sme si osvojili 6 zásad víťaza.

1. ZAMERANÝ NA CIEĽ

Máme vo veciach jasno. Či už ide o víziu na mesiac dopredu alebo na 5 rokov. Či sa to týka rozvoja spoločnosti alebo vzťahu s klientom. Veríme, že nastavenie cieľa naštartuje našu prirodzenú ľudskú vlastnosť nasledovať víziu. Nepúšťame sa do spolupráce ani do projektov, ktoré nemajú od začiatku nastavený cieľ a práve preto môžete mať istotu, že si s Vami vyjasníme všetky potrebné body spolupráce a definujeme si spoločný cieľ, ktorý budeme

2. VIEME PREVZIAŤ ZODPOVEDNOSŤ

Uvedomujeme si vážnosť životných rozhodnutí pri kúpe alebo predaji nehnuteľnosti. Naši realitní makléri, ale aj podporný tím sú skúsení obchodníci. Nad procesom dohliada vždy tím skúsených profesionálov nie len maklér sám. A v prípade, že by ste mali pocit, že si niekto z nášho tímu neplní svoju povinnosť, vždy máte možnosť zatelefonovať priamo konateľovi, ktorého číslo prikladáme ku každej zmluve.

3. ODDANOSŤ K TOMU, ČO ROBÍME

Zistili sme, že majstrovstvo dokážeme dosiahnuť len v jednej veci. Nie je možné byť odborníkom na všetko. Preto u nás nepracujú žiadni krátkodobí oportunisti, ani osoby, ktoré robia dve práce naraz. Pre klientov vďaka tejto politike prinášame pridanú hodnotu a istotu v tom, že sa obrátili na správneho odborníka, ktorý pracuje výlučne len s realitami.

4. VŽDY SA ZLEPŠUJEME, VŽDY

Realitný trh je dynamický spoločne s našim hlavným mestom Bratislava. Nič vo svete nie je statické a na to, aby sme dokázali byť lídri, sa potrebujeme neustále posúvať vpred.  Vzdelávanie pre nás nie je cudzie, rovnako ako je experimentovanie k lepšiemu a využívanie vždy tých najnovších trendov v realitách. Klient ma istotu, že keď si vyberie nás, získa tú najkvalitnejšiu službu na trhu.

5. REALITY SÚ NÁŠ LIFESTYLE

Nemáme fixnú pracovnú dobu a to sa odzrkadľuje v našej firemnej kultúre, kde sú reality našim lifestylom. Dokážeme pracovať 16 hodín denne, ale zároveň si užiť voľno počas pracovného týždňa. Tým, že sme zameraní na výsledok, vieme presne čo treba robiť, aby sme ho dosiahli. Pracovať s nami je zážitok, pretože sa vždy prispôsobíme časovým potrebám klienta.

6. KAŽDÝ POTREBUJE PARTNERA

Vo dvojici to ide vždy lepšie. Či už sa bavíme o našich súkromných alebo pracovných životoch, vždy je lepšie, keď nie sme na to sami. Túto filozofiu sme si osvojili vo vzťahu ku klientom a rovnako aj interne medzi zamestnancami. Nikto ešte nedokázal veľké veci sám, a vedieť, že sa máte na koho obrátiť je kľúčom k šťastiu a k skvelým výsledkom.

Náš team

Jakub Martišek

Jakub Martišek

Zakladateľ / Manažér predaja

V prvom rade pomáha riešiť klientom ich aktuálnu situáciu s bývaním. Udržuje chod celej spoločnosti, zabezpečuje vzdelávanie a tréning  maklérov a v neposlednom rade podporuje firemné inovácie, ktoré posúvajú služby bližšie k dokonalosti.

@jakubmartisek

@jakubmartisek

Mgr. Peter Jamnický

Mgr. Peter Jamnický

REWIN privátny maklér

Pôsobí na realitnom trhu od 2017. Jeho cieľom je vytvárať kultivované a dôveryhodné prostredie, kde kupujúci aj predávajúci uskutočňujú svoje životné rozhodnutia pohodlne a bez obáv. O tom svedčí už viac ako stovka úspešne zrealizovaných realitných transakcí.

Ing. Dominika Kubaščíková

Ing. Dominika Kubaščíková

Asistent spoločnosti

Stará sa o to, aby sa stíhali všetky termíny, aby boli správne vyplnené tlačivá, kontroluje správnosti údajov na zmluvách, komunikáciu s úradmi a ostatnými inštitúciami, a v neposlednom rade sa stará o firemnú pohodu.

Právnik

Právnik

Backoffice

Právnik dohliada nad právnym stavom nehnuteľnostií, vyhotovenie a kontrola zmluvnej dokumentácie a rieši všetky otázky ohľadom legislatívy podnikania, realitnej činnosti a prevodu vlastnického práva nehnuteľnostií, autorizácia zmlúv, kooperuje s notármi a katastrálnym úradom, tak, aby Vašu kúpu alebo predaj nezastihli nečakané nepríjemnosti.

Certifikovaný partner

Certifikovaný partner

Hypotekárny špecialista

Dedikovaný hypotekárny špecialista pre našu spoločnosť vďaka partnerstve s TOP spoločnosťami na trhu. Hypotekárny špecialista sa stará o našich klientov, priechodnosť a vyhodnotenie úverov kupujúcich. Vďaka nemu máme istotu, že nám procesy prebehnú bezproblémovo a klienti istotu, že majú toho správneho odborníka na vybavenie hypotéky a ostatných príbuzných finančných produktov.

Tu môžeš byť  práve ty!

Tu môžeš byť práve ty!

REWIN maklér

Rastieme a práve preto rozširujeme možnosti pre budúcich realitných maklérov so špecializáciou na kúpu alebo predaj nehnuteľností. Pridajte sa do teamu inovatívnej realitnej kancelárie REWIN reality. Viac informácií na osobnom pohovore.