NAJČASTEJŠIE OTÁZKY & REFERENCIE

Transparentnosť je pre nás kľúčová.

Najčastejšie sa nás pýtajú

Ako dlho trvá predaj nehnuteľnosti?

Likvidita nehnuteľnosti závisí od viacero faktorov. V REWIN reality predávame v priemere do 20 dní od zverejnenia predaja. Náš historický najkratší predaj bol do pár hodín a osobne si myslíme, že predaj nehnuteľnosti by nemal trvať dlhšie ako 3 mesiace. Potom je to už kontraproduktívne a znižuje to hodnotu nehnuteľnosti pokiaľ berieme do úvahy likvidné nehnuteľnosti. Predaj nastavujeme tak, aby sme sa prispôsobili vašim potrebám či už ide o potrebu rýchleho predaja, získania najvyššej predajnej ceny, alebo iných špecialených požiadavkách.

Koľko stojí Vaša služba?

Sme 100% motivovaní výsledkom. Odmenu získame až keď vám prinesieme výsledok = vyriešime aktuálnu situáciu s predajom alebo kúpou nehnuteľnosti.

Pri predaji nehnuteľnosti
Naši klienti nám platia od 2% do 5% z predajnej ceny nehnuteľnosti. Províziu nastavujeme podľa individuálnych podmienok danej situácie. Veľakrát sa stane, že získame pre predávajúcich vyššiu predajnú cenu a tým pádom má našu službu takmer grátis.

Pri kúpe nehnuteľnosti
Nastavujeme individuálne podľa požiadaviek klienta.

Pri financovaní bývania
Províziu neplatíte, služba vás nič nestojí.

Ako určujete predajnú cenu?

Pre nastavenie predajnej ceny spájame až 6 rôznych metód určenia ceny.

METÓDA  č. 1 – Porovnáme naše historické údaje a skúsenosti
METÓDA č. 2 – Zohľadníme komparatívnou metódou aktuálne ponuky na trhu nehnuteľností
METÓDA č. 3 – Sledujeme oficiálne údaje štatistického úradu, ktorý zbiera údaje aj z transakčných dát katastrálne úradu
METÓDA č. 4 – Robíme si vlastný prieskum ponuky a dopytu pre rôzne lokality a nehnuteľnosti
METÓDA č. 5 – Sledujeme ekonomické dianie vo svete, ale aj na SR
METÓDA č. 6 – Je naše súkromné KNOW-HOW 🙂

Čo je to exkluzívna spolupráca?

Exkluzívna alebo inak aj výhradná spolupráca oprávňuje realitnú kanceláriu predávať nehnuteľnosť výhradne. To znamená, že žiadna iná realitná kancelária ani sám predávajúci nesmie predať nehnuteľnosť počas obdobia zastúpenia.

Ku klientom pristupujeme transparentne a práve preto sme zaviedli 14 dňové skušobné zastúpenie v predaji. Buď nehnuteľnosť predáme alebo preukážeme naše zručnosti a klient sa sám rozhodne čo urobí ďaľej.

Čo všetko zabezpečujete pri predaji?

– kontrola právneho stavu nehnuteľnosti,

– poradenstvo, úvodne nastavenie ceny a stratégie predaja,

– kompletná marketingová a prezentačná príprava,

– homestaging nehnuteľnosti,

– virtuálna obhliadka nehnuteľnosti,

– inzercia na všetkých hlavných a najnavštevovanejších portáloch,

– inzercia na sociálnych sieťach a médiach, vrátane platených online reklám,

– obhliadky nehnuteľností a práca s klientmi,

– aktívne vyhľadávanie klientov pomocou partnerov a internej databázy,

– príprava všetkých potrebných zmlúv pre úspešný prevod vlastníctva nehnuteľnosti,

– kontrola kreditu záujemcov (kupujúcich),

– vybavenie hypotekárneho úveru pre kupujúcich pomocou siete overených partnerov,

– jednanie s úradmi, službami a ostatnými inštitúciami, ktoré sú potrebné pre predaj nehnuteľnosti,

– prepis energií a služieb vrátane popredajného servisu,

– zabezpečenie ostatných služieb spojených s predajom nehnuteľnosti pomocou siete overených partnerov.

Samozrejme, do každej činnosti vkladáme pridanú hodnotu. Celý proces je tak pre vás príjemným zážitkom z predaja.

Naleštený marketing nie je záruka kvality. To ani slová o databáze klientov. Dohodnite si nezáväznú konzultáciu ohľadom aktuálných možností na trhu nehnuteľností. Ochotne Vám vďaka našim dlhoročným skúsenostiam poradíme a to bezplatne.

Posledné referencie

Realitný maklér pán Jakub Martišek absolútne odborne a profesionálne zmanažoval celý proces predaja bytu. Komunikácia a posúvanie informácií bolo z jeho strany vždy včasné, jasné a presné. Pán Martišek, ďakujeme veľmi pekne za Váš príjemný prístup, bolo nám veľkým potešením a určite Vaše služby niekedy znova využijeme. 🙂

★★★★★

M. Knapová

Dobrý deň p. Martišek, chcem Vám srdečne poďakovať za VŠETKO čo ste urobili pre “splnenie môjho sna” t.j. mať super bytík v Starom meste našej nádhernej metropoly a ešte aj “na skok” od Hlavnej žel. stanice. Váš profesionálny a ľudský prístup vo Vašej náročnej práci si veľmi cením a želám len samé úspechy a spokojných klientov. Ostávam s úctou a obdivom.

★★★★★

M. Tušimová

Šikovný, ústretový, akčný. Predal mi už druhý byt. Maximálna spokojnosť, vrelo odporúčam. 👍

★★★★★

Gustáv Harton

Vyslovujeme veľkú spokojnosť so spoluprácou, kde nám zabezpečili predaj nášho bytu. Zvlásť by som chcela vyzdvihnúť profesionálny prístup p. Martiška. Postaral sa o všetky potrebné úkony súvisiace s predajom, o ktorých nás vždy vopred informoval, ochotne nám pomáhal pri realizácií podpisovania potrebných tlačív. Jeho ochota, úsetretovosť nám pomohli pri realizácii predaja bytu od začiatku až do konca. Vzhľadom na zdravotný stav manžela sme to veľmi ocenili. Touto cestou chcem poďakovať za vzornú spoluprácu, ochotu aj p. Prekopovej. S radosťou budem odporúčať služby svojím známym.

★★★★★

Papánková

Bola som strašné spokojná so službami REWIN reality. Veľmi ma potešilo, že sa o všetko postarali. Ďakujem celému teamu.

★★★★★

M. Kormančíková

Dovoľte nám touto cestou vyjadriť maximálnu spokojnosť a udeliť pochvalu maklérovi Jakub Martišek. Oceňujeme hlavne jeho prístup, zodpovednosť, svedomitosť, ochotu, a nie v poslednom rade trpezlivosť pri predaji bytu po našej mamičke. Ďakujeme, a určite Vás budeme ďalej odporúčať našim známym. S pozdravom.

★★★★★

M. Pobiecka

Chcela by som sa veľmi pekne poďakovať za ochotu, pomoct, obetu a vyriešenie každého problému pánovi maklérovi Martiškovi. Bol veľmi flexibilný, nápomocný, ochotný. Veľa veci vybavoval za mňa a vždy tu bol pre mňa ako klienta. Mám len dobré skúsenosti. Proces predaja, čo sa týka z maklérskej strany bol bezproblémový, kvalita práce na 100%. Prajem Vám do budúcna veľa spokojných klientov aspoň minimálne tak, ako som bola ja spokojná a ďakujem za úspešne dobojovanie kúy nehnuteľnosti aj hypotéky. S pozdravom.

★★★★★

N. Rebejová

S prístupom makléra, trpezlivosťou a ochotou, vzhľadom na nie bežnú situáciu s dofinancovaním bývania, sme boli veľmi spokojní.

★★★★★

Peter Plunár

Oceňujem profesionálny prístup a ochotu makléra Jakuba Martiška, s ktorým som spolupracovala pri kúpe bytu. Určite by som využila jeho služby aj do budúcna.

★★★★★

Elena Závodská

Skvelý prístup, fotenie, maximálna ochota a ústretovosť, dosledovanie detailov. Predaný v prvý deň obhliadok a za vyššiu ako stanovenú cenu. Hodnotím, ako vysoko nadpriemernú službu oproti štandardom v SR.

★★★★★

Blažena Papánková

Dobrý deň p. Martišek, chcem Vám srdečne poďakovať za VŠETKO čo ste urobili pre “splnenie môjho sna” t.j. mať super bytík v Starom meste našej nádhernej metropoly a ešte aj “na skok” od Hlavnej žel. stanice. Váš profesionálny a ľudský prístup vo Vašej náročnej práci si veľmi cením a želám len samé úspechy a spokojných klientov. Ostávam s úctou a obdivom.

★★★★★

M. Tušimová

Chcel by som touto cestou poďakovať celému týmu, ktorý nám zabezpečil predaj a zároveň aj kúpu nášho nového bývania. Musím vychváliť najmä férovosť a profesionalitu pána Martiška. Jeho vynikajúci prístup k celému obchodu, od prvotnej obhliadky cez následne fotenie / video až po obhliadky pre budúcich majiteľov, v nás nevzbudzoval žiadne zlé úmysly. Bola s ním ľahka komunikácia a páčilo sa mi to, že dohodnuté kroky aj dodržal. Ak budem mať možnosť, tak bez výhania odporučím sovjim známim, ktorí budú potrebovať pomôcť v oblasti nehnuteľností. Držím palce, aby nasadenie vydržalo, s ktorým sa venujete tejto práci.

★★★★★

M. Chudý

Nenašli ste odpoveď? Napíšte nám.

Poradíme bezplatne.

Súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle GDPR zákonu 18/2018 Z.z.